HiKoki D10VGWUZ fúrógép (kofferben)
710 W, 35 Nm, 0-1200 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
D10VGWUZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrógépek
Leírás
  • Nagy nyomaték alacsony fordulaton is.
  • Alumínium hajtóműház.
  • Gyorstokmány.
  • Bal-jobb forgásirány.
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás.
Szállítási terjedelem:
  • oldalfogantyú
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 710 W
Leadott teljesítmény: 380 W
Max. nyomaték: 35 Nm
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1200 ford./perc
Furatátmérő acélban: 10 mm
Furatátmérő fában: 32 mm
Tokmányméret: 0.8 - 10 mm