HiKoki DS18DC-WHZ akkus fúró-csavarozó (2 x 4.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 140 Nm, 0-500/0-2000 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DS18DC-WHZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kiemelkedő erő és fúrási sebesség.
  • Kompakt fej: csak 190 mm.
  • Oldalfogantyú: 11 pozícióban állítható, így nagyon jól használható minden helyzetben.
  • Még nagyobb teljesítmény: 140 Nm nyomaték a legnehezebb munkákhoz is.
  • Nagyon tartós kialakítás, robusztus alumínium ház biztosítja a még jobb szilárdságot.
  • Állandó sebességszabályozás.
  • Karbid betétes fémtokmány a legjobb rögzítés érdekében.
  • Ergonomikus puha markolat.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 4.0 Ah Li-ion akkumulátor (BSL1840M)
  • akkutöltő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 2000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 500 ford./perc
Kemény nyomaték: 140 Nm
Lágy nyomaték: 70 Nm
Tokmány: 1.5 - 13 mm
Furatátmérő, lágyacél: 16 mm
Furatátmérő, fa (18 mm vtg.): 102 mm
Gépcsavar: M6
Facsavar mérete: M12 x 100 mm
LED lámpa: van
Teljes hossz: 190 mm