HiKoki DS18DDWPZ akkus fúró-csavarozó (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 55 Nm, 0-440/0-1700 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DS18DDWPZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kivételesen könnyű és kompakt gép: kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. Teljes hossza 157 mm, súlya 500 g-mal kevesebb, mint a korábbi modellé.
  • Gyors és erőteljes szénkefementes motor.
Szállítási terjedelem:
  • 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • töltő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Kemény nyomaték: 55 Nm
Lágy nyomaték: 26 Nm
Üresjárati fordulatszám: 0-440 / 0-1700 ford./perc
Tokmány: 2 - 13 mm
Gépcsavar: 6 mm
Facsavar: 6 x 75 mm
Max. fúrási átmérő, lágyacél: 13 mm
Max. fúrási átmérő, fa: 36 mm
LED lámpa: van
Teljes hossz: 157 mm