HiKoki DV18DAWCZ akkus ütvefúró-csavarozó (2 x 2.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 50 Nm, 0-350/0-1400 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DV18DAWCZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Nagyon kompakt.
  • 2 sebességfokozat.
  • 20 fokozatban állítható kuplung.
  • Puha markolat.
  • Akkutöltöttség kijelző.
  • LED lámpa.
  • Akasztó horog.
Leszállított tartozékok:
  • 2 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • akkutöltő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0-350 / 0-1400 ford./perc
Üresjárati ütésszám: 0-5250 / 0-21000 ütés/perc
Nyomaték - kemény: 50 Nm
Nyomaték - lágy: 18 Nm
Tégla: 13 mm
Lágyacél (1.6 mm vtg.): 13 mm
Fa (18 mm vtg.): 36 mm
Gépcsavar: 6 mm
Facsavar mérete: 6 mm x 75 mm
Tokmányméret: 2 - 13 mm
Hosszúság: 188 mm