Rectus MFSP10/300 poliamid 12 spiráltömlő, kék, 10x8x1 mm, 30 m hosszú
Külső átmérő: 10 mm;
Belső átmérő: 8 mm;
Hosszúság: 30 m;
Falvastagság: 1 mm
Egységár (darab):
Egy méterre vetített ár:
Cikkszám:
MFSP10/300
Spiráltömlők szerelvények nélkül
  • Megfelel a DIN 73378 szabványnak.
  • Csatlakozások nélküli tömlő.
Műszaki jellemzők:
Külső átmérő: 10 mm
Belső átmérő: 8 mm
Falvastagság: 1 mm
Hőmérsékleti tartomány: -40 °C-tól +70 °C-ig
Max. üzemi nyomás 23 °C-on: 15 bar
Repesztési nyomás 23 °C-on: 45 bar