Ritar RA12-55-F11 zárt ólomakkumulátor 12 V/55 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RA12-55-F11
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
Leírás
Standard házas kivitelű.
Általános felhasználású akkumulátor 10 éves várható élettartammal készenléti párhuzamos üzemben. Az RA modellek, mint minden Ritar akkumulátor nagy hatékonysággal tölthetőek, teljesen zárt és gondozásmentes kivitelűek. Alacsony nyomású szeleprendszere, amely 1 és 6 bar között működik, párosul a nagyfokú gáz rekombinációs képességgel, melyek még biztonságosabbá teszi a Ritar akkumulátorok használatát.
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 55 Ah
Max. áram: 550 A
Maximális töltőáram: 16,5 A
Összetétel: ólom
Belső ellenállás: 6 mOhm
Méret: 138 x 210 x 229 mm