HiKoki RP3608DBW4Z BLUETOOTH MULTI VOLT akkus porszívó (akku és töltő nélkül)
36 V, 20.1 kPa, 3.5 m3/perc, 8 l, L porosztály, Bluetooth® 5.0 2.402-2.480 GHz
Egységár (darab):
Cikkszám:
RP3608DBW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus porszívók
Leírás
  • Vezeték nélküli porszívó.
  • A Turbo mód 220 W szívóerőt biztosít, így megkönnyíti a munkát.
  • 3 szívó mód - Eco mód: 25 W, Standard mód: 70 W, Turbo mód: 220 W
  • Maradék töltöttséget kijelző lámpa. A panelen jól látható az akku töltöttsége.
  • Adapterrel hálózatról is működtethető, az adapter külön megvásárolható.
  • Praktikus tároló doboz: a tartozékok a készülékkel együtt praktikusan tárolhatók.
  • Fékkel ellátott görgők.
  • Használható bármilyen 45 l-es porzsák (méret: 650 x 800 x 0,04 mm) vagy nagyobb.
Szállítási terjedelem:
  • gégecső
  • csatlakozó (A)
  • csatlakozó (D)
  • 2 saruvédő
  • eszköztartó
  • 10 db porzsák
  • nyak
  • szívótömlő a fejek és csövek csatlakoztatásához
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Szívókapacitás: 20.1 kPa
Max. levegőszállítás: 3.5 m3/perc
Tartály (száraz): 8 liter
Szívóerő: 220 W
Szélesség: 331 mm
Átmérő: 369 mm
Magasság: 382 mm
Tömeg (2 db BSL36A18 akkuval): 10.5 kg
Tömeg (2 db BSL36B18 akkuval): 11 kg
Bluetooth®: 5.0 2.402-2.480 GHz
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.